Jakie są zasady, których należy przestrzegać dla pozycji Casting mechaniczne odlewów

Jakie są zasady, których należy przestrzegać dla pozycji odlewania mechaniczne odlewów

W oparciu o doświadczenia badań i produkcji teorii krzepnięcia mechaniczne odlewów, zasady powinny brać pod uwagę określające położenie odlewania.

1, ważną częścią mechaniczne odlewania umieszcza się w dolnej części. Niższych metalu mechaniczne odlewów jest zestalony ciśnieniu statycznym górnej metalu i jest zakontraktowane i kompaktowy.

2, powinny być ważne obróbki powierzchni, dół lub pionowej państwa. Doświadczenie pokazuje, że porów, wtrąceń niemetalicznych i inne wady pojawiają się w powierzchnię górę i dół powierzchni lub stronie elewacji jest zazwyczaj stosunkowo gładka, możliwość wad jest mały, powierzchni poszczególnych przetwarzania musi być w górę, powinny być odpowiednie powiększyć margines przetwarzania, aby zapewnić, że po przetwarzania nie ma wad. Różnych obrabiarek łóżko powierzchni jest klucz powierzchni, nie może mieć jaglica, porów, żużel dziur, pęknięć i skurczu i innych wad i wymaga organizacji, gęsta i jednolita, do zapewnienia, że wartość twardości w określonym zakresie.

3, tak, że mechaniczne płaszczyźnie płaszczyzny duży dół lub odchylać. Dla dużych odlewów płaskie przechylanie może służyć w celu zwiększenia powierzchni metalu wzrost prędkości, aby zapobiec piasek blizny blizny wad. Plandeka, wylewanie, zgodnie z rozmiarem piasku, H wartość zazwyczaj jest kontrolowany w 200 ~ 400 mm zakres.

4, powinny zapewnić, że casting może być wypełnione. Dla odlewów cienkościennych części części cienkościennych powinny umieszczone w dolnej połowie lub umieszczony poniżej odlewania utwór, aby uniknąć wad takich jak wylewanie lub coldting.

5, powinna sprzyjać napełnianie mechaniczne odlewów. Dla skurczu stopu lub Grubość konstrukcji odlewania jest nierówny i podatne na kurczenie, skurcz odlewania powinna priorytetowo warunki Orderu krzepnięcia, aby ułatwić umieszczenie taśmy nośne i wcielić się w rolę podstopnicy.

6, aby uniknąć wiszące piasek, piasek piasek lub wspornika zawieszenia core, łatwe w rdzeń, pole i test. Doświadczenie pokazuje, że piasek wiszące w polu, łatwe nalewanie do upadku. To niewygodne umieścić core wiszące na górnej połowie. Rdzeń wspornikowe piasek nie jest stabilne, łatwe pochylić pod działaniem metali pływalności, to powinny starać się unikać. Ponadto, aby dbać o rdzeń, pole, wygody kontroli.

7, powinien być pole pozycji, stanowisko odlewania i odlewania mechaniczne chłodzenia stanowisko zgodne. Odwróć formy jest nie tylko duża ilość pracy, ale również łatwe do powodować ruchy core piasek, piasek, a nawet pożaru i innych wad.