Mechanizm mieszania piasku działania maszyn odlewy czterech punktów

Mechanizm mieszania działania piasek odlewy maszyn czterech punktów:

Główną funkcją mieszania piasek odlewy maszyn jest równomiernie wymieszać proszek z każdej grupy, to wilgoć i wilgotnej gliny i gliniane wklejanie jest powłoka na powierzchni piasku, który jest wydajność typu piasek do dostosowania się do kształtu. Istnieje kilka rodzajów gliny piaszczyste mikser stosowane w przedsiębiorstwach odlewnicze w Chinach: rolki typu, typ wirnika, koło balansowe typu i typu ciągłego. Na dużą skalę produkcji motoryzacyjnej odlewy Odlewnia, wymagania szybko piasek mieszania, dobrej jakości piasek. Mikser typu wirnika również spełnia oba wymagania. i wiele instancji ręcznej produkcji nie są bardzo duże odlewni, wciąż duża liczba zgniataczem piasku miksera.

Dodawanie jakości węgla w proszku do mokrego piasku odlewów maszyny można zapobiec odlewania z produkcji lepką piasek, ale również może zmniejszyć chropowatość powierzchni odlewów znacznie.

Mechanizm jego działania jest głównie w następujący sposób.

(1) Teoria izolacji powietrza film pyłu węglowego w piasku odlewnictwo produkuje dużo zmniejszenie gaz, który powstaje poprzez interfejs piasku z metalami tworząc warstwę folii gazu, co uniemożliwia wiercenia w pory Ziarenka piasku typu ciekłego żelaza.

(2) organ koloidalny uszczelniania teorii że wpust typ tabela piasku proszku węgla staje się stałych, cieczy i gazu żel 3 fazowe, ekspansji glejowe ciała bloku ziarna piasku porów, Casting maszyn można zapobiec ciekłego żelaza wiercenia w pory ziarna piasku.

(3) gazu utleniania teorii lotnych frakcji pyłu węglowego jest pirolizy w wysokiej temperaturze i fazy gazowej, wynikające w dużej ilości redukcji gazów, które mogą zapobiec utlenieniu żelaza cieczy i uniknąć reakcji chemicznej między tlenek żelaza i kwarc piasku.

(4) jasne węgla ochrona teorii wylewanie gdy węgla w proszku w piasek Platforma testowa wytrąca jasne węgla z drobnych ziaren, depozyty na powierzchni ziaren piasku, odlewania maszyny tak, że Ziarenka piasku nie są zwilżone przez ciecz żelaza i stopionego Żelazo jest zapobiega się wbijaniu porów ziarna piasku przez napięcie powierzchniowe. Z mechanizmu żeliwa platformy wiadomo, że żużel węgla i koksu, lotnych, jasne są główne czynniki wpływające wpływ węgla w proszku na kontroli piasku.