Mechaniczne odlewów produkuje głównym powodem separacji zimno i leje

Mechaniczne odlewów produkuje głównym powodem separacji zimno i leje

Istnieje luka niepełnej fuzji na mechaniczne żeliwa, a krawędź spoiny jest gładka. Różnica ta nazywa się zimno. Mechaniczne odlewów są wypełnione lokalnych, mechaniczne casting Brak mięsa, nie padał na koniec łuku. Suchy piasek solidną odlewania, szczególnie nie stopu żeliwa podciśnienie jest to przypadek, mechaniczne odlewów są podatne na zimno separacji i przelewa się mniej niż wad, powodując mechaniczne odlewania złom.

Pianki typu jest ogrzewany, rozłożony, i rozkładu produkt jest ogrzewany do temperatury stopionego metalu do pochłaniania ciepła, a tym samym chłodzenie stopionego metalu. Ponadto rozkładu gazu zwiększa odporność ciekłego nadzienia metalu. Te dwa powoduje znaczne zmniejszenie płynności metalowe cieczy, która jest główną przyczyną separacji zimno i leje.

Ponadto, wylewanie program, wylewanie strukturę systemu i wylewanie operacji do produkcji zimnej, separacja, wylewanie również mieć wpływ.

Mechaniczne casting do uniknięcia: ① do zwiększenia temperatury stopionego metalu leje. Temperatura odlewu z solidną odlewania powinna być wyższa niż temperatura casting sand casting na tych samych warunkach co najmniej 30 ℃, i ogólnie zaleca się zwiększyć temperaturę 30 do 50 stopni Celsjusza. ② oddanych pewne podciśnienie. Pod presją negatywnych ściany można zmniejszyć metalowe Szpachle, gdy opór gazu, gdy typ pianki dobrej jakości, o niskiej gęstości i wysokiej wytrzymałości, ilość gazu jest mały i odlewów aluminiowych odlewów ze stopów nie może być ujemne ciśnienie odlewania. Gdy piana jakość jest niska, casting odlewów wymaga ciśnienie ujemne. Wylewanie maszyn, odlewy są generalnie używane podciśnienie odlewania. ③ Wybierz rozsądny program odlewania i odlewania strukturę systemu. Takich jak wykorzystanie najlepszych odlewania systemu odlewania, wlew puste, aby zminimalizować długość całkowita systemu odlewania, tak, że metal płynny proces skrócony, proces napełniania gładkie, aby zapobiec zimno i przelewa się mniej niż wad.