Jak kontrolować temperaturę odlewania odlewów zaworów?

Jak kontrolować temperaturę odlewania odlewów zaworowych?

Co roku w produkcji odlewów zaworowych, często z powodu odlewania złomu odlewów, wynosi około 20%, temperatura odlewania jest ściśle związana z jakością odlewu, a zatem poprawa wydajności odlewów zaworowych, należy kontrolować temperaturę napełniania.

1, najwyższa wartość temperatury zalewania. Wysoka temperatura wylewania spowoduje wzrost piasku, zwłaszcza w przypadku odlewy z rdzenia odlewanego z piasku, podczas odlewania 1420, gdy złom zostanie zwiększony, temperatura wylewania wynosi 1460 Shan odpadów do 50%. Dlatego najwyższa temperatura odlewu powinna być kontrolowana pod 1420 Shan.

2. Najniższa temperatura wylewania. Gdy temperatura leżąca poniżej 1380 Shan, małe powierzchnie każdego monomeru znajdą się pod powierzchnią obrabianego żeliwa, a średnica otworu wynosi generalnie 1. W pojedynczych przypadkach jest tylko 1-2 małe otwory, a Te otwory będą również pojawiać się z małą ilością ciekłego żużlu. Wyniki pokazują, że ta wada jest związana z temperaturą zalewania, a gdy temperatura wylewania jest wyższa niż 1380 Shan, w odlewie zaworowym nie powstaje wada.

Podsumowując, można zauważyć, że temperatura odlewania powinna być kontrolowana w 1380 roku. Ponadto najczęstszą przyczyną niskiej temperatury zalewania jest to, że przed zalaniem płynnym żelazem jest transportowany i pozostawiony w otwartej kadzi przez długi czas. Utrata ciepła może zostać znacząco zredukowana przez nalewanie pokrywy adiabatycznym materiałem.