Maszyny budowlane Odlewy Skala Drogowa

Rozbudowany rozwój pionowej i poziomej ekspansji produktu do życia kontrolującego, kontynuuje innowacyjne erozję.

Postęp naukowo-technologiczny w celu opracowania nowych produktów w celu zastąpienia dużych przedsiębiorstw produkcyjnych tradycyjnymi produktami jest nieodpartym prawem gospodarczym, a produkcja na dużą skalę przynosi wiele ryzyka. W dzisiejszym świecie, jest w dobie rewolucji technologicznej, nowych technologii, nowych materiałów, nowe produkty nadal pojawiają się i promować rozwój branży maszyn budowlanych odlewania.

W ostatnich latach przemysłu maszyn budowlanych do dalszego przyspieszenia tempa rozwoju, aby promować produkcję odlewów wzrosła. Przychody z branży maszyn budowlanych w 2010 r. Osiągną 400 mld, co oznacza wzrost o ponad 25%; 2015 osiągnie ponad 890 mld euro, średni wzrost o ponad 17 proc., Ale w przemyśle odlewania maszyn budowlanych nadal istnieje rozbudowany model rozwoju, w tym: koncentracja przemysłowa jest niska, struktura produktu jest irracjonalna, niezależna zdolność innowacyjna, sprzęt i technologia wsteczna i inne kwestie podkreślone. Rozwiązujemy te problemy, wykorzystujemy ekonomię skali poziome i pionowe myślenie, aby szukać drogi ekspansji przemysłowej.

Rozszerzenie skali, czyli skalę produkcji i działania podobnych produktów, wprowadzenie nowych produktów; skala ekspansji pionowej, to znaczy z badań i rozwoju, osiągnięć technologicznych w marketingu od produkcji od góry do dołu i badań w skali przemysłowej.

Z perspektywy ekonomii te dwa poziomy: po pierwsze, rozwój nowych produktów i badań, wokół samego produktu jest stałą innowacją, co oznacza, że ​​zmiany w zapotrzebowaniu klientów stanowią centrum ciągłego wprowadzania nowych produktów. Drugą jest innowacja procesu produkcyjnego, innowacje w strukturze organizacyjnej, a także zarządzanie i formę innowacji.

Naszym celem jest poprawa wydajności i poprawa efektywności zarządzania. Jednocześnie oba podstawowe innowacje miały jednocześnie na celu najbardziej dynamiczny rozwój produktów i innowacyjność. Odlewy maszyn inżynieryjnych o cechach regionalnych tworzą region "Jangcy Delta", Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong i inne miejsca klastra przemysłu odlewniczego. Aglomeracja tych obszarów przyczyni się do stworzenia większych możliwości współpracy, tak aby szkolenia, finanse, rozwój, marketing, eksport i inne aspekty interakcji oraz promowanie rozwoju przemysłu maszyn odlewania maszyn budowlanych.

Postęp naukowo-technologiczny w celu opracowania nowych produktów w celu zastąpienia dużych przedsiębiorstw produkcyjnych tradycyjnymi produktami jest nieodpartym prawem gospodarczym, a produkcja na dużą skalę przynosi wiele ryzyka. W dzisiejszym świecie, w dobie rewolucji technologicznej pojawiają się nowe technologie, nowe materiały i nowe produkty, a cykl życia produktu jest skracający. W ciągu ostatnich kilku dekad produkt został skrócony przez wiele lat, a nawet miesięcy. Nowe produkty stale zastępują stare produkty.

Każdy produkt ma okres wzrostu, dojrzałość, recesję takiego procesu. Cykl życia produktu przyniesie pewne ryzyko. Ekonomista powiedział, że tylko zrównoważony rynek, nie ma zrównoważonych produktów. Produkt, a następnie popularne, a następnie gorące, ale także podczas recesji.

Inżynierii przemysłu odlewniczego maszyn, "początek wzniosłego", ale na obliczu ogromnej przestrzeni na rynku, potrzebujemy nowego rozwoju produktów i technicznych wyników ciągłej poprawy, koncentrując się na podstawowych i przyszłościowych badań, zwiększyć zdolność do oporu ryzyka. Wczesne ryzyko ryzyka, wczesne przenoszenie ryzyka, działania mające na celu zmniejszenie ryzyka utraty: dokładna prognoza cyklu życia produktu, wzmocnienie badań rynkowych, badań i opracowywania nowych produktów, które w warunkach ostrej konkurencji na rynku utrzymują się długo - to jest ciągle innowacyjne myślenie.