Samochodowe Casting wiedzy o procesie i Trend rozwoju technologii odlewniczych

Casting jest jedną z najstarszych metod formowania. Około 15% ~ 20% części samochodowych są odlewy wykonane przez różnych odlewania metody. Te odlewy są głównie kluczowych elementów systemu zasilania i ważne elementy konstrukcyjne.

Obecnie Europa i Stany Zjednoczone motoryzacji opracowany krajów samochód odlewania zaawansowanych technologii produkcji, jakości produktów, wydajności produkcji, zanieczyszczenie środowiska. Casting surowców i materiałów pomocniczych zostały uformowane serii i normalizacji, całego procesu produkcyjnego został osiągnięty mechanizacji, automatyzacji i inteligencji. Kraje te generalnie korzystać z cyfrowych technologii do zwiększenia poziomu Projektowanie procesów odlewniczych, casting złom cena od około 2% do 5% i ustanowiła międzynarodowe usługi sieci i systemu pomocy technicznej. Natomiast w Chinach odlewy samochodowe, chociaż większe w danych wyjściowych, są głównie czarne Odlewy o wartości dodanej i niskiej zawartości technicznej i stosunkowo prostej strukturze, które są daleko od innych krajów. Ten papier głównie od samochodów energooszczędne i aspekty ochrony środowiska, rozwoju potrzebuje, omawia samochodów odlewu i rozwoju technologii motoryzacyjnej.

Rosnące wymagania dla samochodów energooszczędne i ochrony środowiska, a także zmniejszenie kosztów produkcji, odlewania i formowania zalety istniejących odlewania, oryginalny tłoczenie, spawanie, kucie i casting z kilku części, poprzez racjonalne projektowania i optymalizacji zintegrowanej części odlewania formowania można skutecznie zmniejszyć masę części i zmniejszyć niepotrzebne przetwarzanie technologia, tak aby osiągnąć składniki lekkie i wysokiej wydajności.

Zgodnie z założeniem zapewnienia wytrzymałości i bezpieczeństwa funkcjonowania pojazdu, masa własna pojazdu można zmniejszyć możliwie zmniejszyć masę pojazdu, tak aby poprawić dynamikę pojazdu, zmniejszenia zużycia paliwa i zmniejszenia zanieczyszczenia spalin. Każde 100 kilogramów samochód krawężnika redukcji masy ciała, 100 km zużycie paliwa może być zmniejszona 0,3 ~ 0.6 L, jeśli masa pojazdu w celu zmniejszenia 10%, zużycie paliwa może być wzrosła o 6% do 8%. Z potrzebą ochrony środowiska i oszczędzania energii lekkie samochody stał się trend rozwoju samochodów świata. Lekki samochód odlewów stał się również jednym z kierunków rozwoju ważne samochodowych odlewów.

Tzw samochodu odlewania precyzyjnych odlewania formowania odnosi się głównie do utracone pianki i technologii odlewania inwestycji. Wraz z rozwojem technologii formowania odlewania samochodowych odlewania precyzyjne formowanie odnosi się do typu Metoda formowania odlewania. Odlewy wykonane przez tego typu kształtowanie może służyć bezpośrednio bez cięcia i cięcia. Z rosnących wymogów dokładności odlewy, odlewy precyzyjne, które szybko opracowano technologię formowania w ostatnich latach i szereg nowych odlewania tworząc metody, takie jak precyzyjne odlewy piaskowe utracone pianki casting, kontrolowane ciśnienie pojawiły się odlewania i odlewania ciśnienia. Metody odlewania Cosworth jest opracowany przez Zjednoczone Królestwo z kombinacją piasek piasek core cyrkon i użycie metody odlewania sterowanie elektromagnetyczne pompy zostały pomyślnie używany do masowej produkcji cylindra stopu aluminium i było wiele technologiczne odmiany, takie jak użycie niskociśnieniowego odlewania zamiast procesu odlewania elektromagnetyczne pompy. Tego typu metody odlewania może produkować grubość ścianki cylindra stopu aluminium 3.5 ~ 4,0 mm, jest przedstawicielem procesu precyzyjne odlewy piaskowe.

Aby sprostać coraz bardziej rygorystycznymi przepisami i regulacjami, samochód jest zmierza w kierunku lekki. Za każde 10% redukcji masy ciała pojazdu, zużycie paliwa może być zmniejszona przez 5,5%, zużycie paliwa można zwiększyć o 3% ~ 5% i emisji można zmniejszyć o około 10%. Zastosowanie aluminium i magnezu i innych odlewów ze stopów nieżelaznych, rozwój dużych i złożonych zintegrowanej struktury odlewów i szerokie zastosowanie technologii formowania odlewania precyzyjnego jest głównym sposobem osiągnięcia lekki samochodowych odlewów. Dlatego niezbędne jest badań i rozwoju i produkcji odlewów motoryzacyjnym powinna być realizowana za pomocą technologii cyfrowych, poprzez szerokie zastosowanie materiałów odlewniczych wysokiej wydajności i automatyzacji urządzeń i zaspokojenia potrzeb nowoczesnego przemysłu samochodowego.