Specjalizuje się w produkcji odlewów traconego wosku i gotowych produktów węglowych i niskostopowych stali, nasza firma jest światowej klasy producentem i dostawcą inwestycji Odlewy z procesu szkło wodne w Chinach. Składa się z 2 dużych obiektów, foundry odlewania stali i fabryki obróbki CNC, które dostarczamy odlewy precyzyjne i gotowe produkty o rocznej zdolności produkcyjnej ponad 20 000 ton, a produkty są eksportowane głównie do Europy, Ameryce, Japonii i innych miejsc na całym świecie.


Siedziba naszej firmy znajduje się w słynne miasto przemysłowe Yinzhou, Ningbo w Chinach. Jest to bardzo wygodne dotrzeć z korzystne położenie geograficzne; znajduje się około 30 km od portu Bei lun, która jest drugim co do wielkości port w Chinach i około 15 km od międzynarodowego lotniska w Lishe. Bazy głównej produkcji odlewni staliwa znajduje się w miejscowości Qiucun, Fenghua, Ningbo, w odległości 15 kilometrów od siedziby. Nasza firma powstała w 1992 roku, o całkowitej powierzchni 40 000 metrów kwadratowych, a teraz ma ponad 400 pracowników, w tym 10 inżynierów i techników 60. Firma posiada zupełnie nowy odlewni, która obejmuje obszar więcej niż 30.000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w kilka nowoczesnych rodzajów oszczędzania energii; linie produkcyjne przyjazne dla środowiska tym wosku w pełni zautomatyzowany i powłoki, co proces przepływu linii, jak również dwie siatki linii produkcyjnych obróbki cieplnej pieca pasa. Fabryki obróbki znajduje się w siedzibie Longxing i jest w pełni wyposażony CNC kompleksowych i zaawansowanych urządzeń, w tym 20 pionowych i poziomych centrach obróbczych i ponad 30 maszyn NC do obróbki, obróbki obiekt jest w pełni niezależną od Odlewnia zeliwa i ma niezależne zarządzanie zespołem i model biznesowy dostosowane do potrzeb. Oprócz odlewania, kucia i obróbki, to również ma możliwość różnych maszyn; profile. Nasza firma posiada również najbardziej zaawansowany i kompletny sprzęt kontroli w przemyśle odlewniczym, w tym spektrometr, metalograficzne mikroskopu, Tester napięcia, niskie temperatury Tester, X-ray Tester, MPT, UT, CMM, maszyny pomiarowe wideo i tak dalej. Z tych zaawansowanych urządzeń i instrumentów, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej precyzyjne gotowych produktów do naszych klientów i produktów spełniających ich wymagania dotyczące ogólnej kontroli, na skład chemiczny, właściwości mechaniczne, badania nieniszczące i wysoki dokładne kontrole wymiarowe.


Nasze produkty obejmują szeroki zakres branż, w tym pociągu; kolejowego, samochodowego; ciężarówek, maszyn budowlanych, maszyn górniczych, wózków widłowych, maszyn rolniczych, przemysłu stoczniowego, maszyny ropy naftowej, budowlane, zawór i pompy, Maszyny elektryczne, sprzętu, urządzeń energetycznych i tak dalej. Jesteśmy w stanie produkować produkty według rysunków lub próbek klientów, skupiamy się na obu węglowych i niskostopowych stali. Do dziś ponad 100 surowców i 5000 rodzajów różnych produktów opracowano i produkowane przez nas. Jesteśmy zaznajomieni z różnych standardów przemysłowych, takich jak chiński GB, amerykańska ASTM, AISI, niemiecki DIN, francuski NF, japoński JIS, brytyjskiej BS, australijski jako i stowarzyszenie American Railroads (AAR) i innych standardów przemysłowych.


Biorąc pod uwagę fakt, że tradycyjne odlewni tylko wykonywania odlewów, nasza firma ma ukończone transformacji i uaktualniony do producent deep przetwarzania z możliwości produkcji. Nasze wartości są zapewnienie naszym klientom doskonałe rozwiązania, Świetne wyroby gotowe i doskonałą obsługę klienta i dąży do zwiększenia wartości dodanej produktów dla jego konkurencyjności podstawowych. Skupiamy się na rozwoju produktów wysokiej jakości dla rynków szczyt kończyć, nasze produkty są nie tylko dla klientów krajowych, ale także eksportowane do ponad 30 krajów takich jak USA, Niemcy, Japonia, Hiszpania, Włochy, UK, Francji, Holandii, Australii, Kanady i itp. Nasi klienci to wielu klientów OEM, którzy specjalizują się w pociąg, samochodowe i budowlane maszyny, już mieliśmy współpracy z więcej niż 10 na świecie Top 500 firm jako jeden z ich odlewania głównych dostawców w Chinach.


Nasza firma przeprowadziła na podstawie informacji zarządzania, który jest napędzany przez ERP system i czynimy wysiłki na rzecz standaryzacji naszego systemu zarządzania. Jesteśmy ISO9001 i certyfikat TS16949, a obecnie integracji inne zaawansowane tryby zarządzania w naszym systemie, jak również, takich jak zarządzanie wydajnością, produkcji odchudzonej produkcji, 6S, sześć sigma itp. Ponadto ustaliliśmy system zarządzania środowiskowego ISO14001, aby uzyskać korzystną sytuację w firmie wydajności i korzyści społeczne z perspektywy długoterminowej.


Firma postawiła jej cel strategiczny, który jest "Rozwój wiodących w tej branży, usiłujemy dostarczać enterprise odlewania z konkurencyjności podstawowych i podstawowych wartości", potwierdzone z jego konkurencyjności podstawowych tego "wiodący pomysły, zaawansowanych urządzeń, Fantastyczny, QC oraz doskonałych usług". To wbijaj do filozofii zarządzania jakością, że "Zaczynając od potrzeb klienta i kończąc na ich zadowolenie, koncentrując się na potrzeby klientów i przekracza ich oczekiwania". Z organizacji ducha "Moving z razy, pionierskie i innowacyjne, harmonii i win-win, dążenie do doskonałości" i w oparciu o stylu pracy "Uczciwość i praktyczność, niestrudzenie, trwając ducha pracy zespołowej, osiągnięcie wielkości", nasze Firma chciałbym serdecznie zapraszamy global potencjalnych nabywców z wizytą i dobrej współpracy wspaniałą przyszłość razem.


Jeśli szukasz Odlewnia zeliwa Chiny, fabryki casting, casting firmy, odlewnia zeliwa inwestycji, odlewnia zeliwa wosku, odlewnie odlewania stali, precyzji odlewania odlewni, uprzejmie prosimy o kontakt z Qianhao metalu.